Nowoczesny projekt strony

Wybierając naszą firmę możesz liczyć na nowoczesny, indywidualny, w pełni dopasowany dla Twoich potrzeb projekt graficzny.

 

Responsywny układ

Wykonujemy strony internetowe dopasowane do wszystkich rodzajów urządzeń na których można przeglądać internet.

 

Opieka nad stroną

Cały czas zapewniamy wsparcie dla stron internetowych wykonanych przez nas. Od samego początku doradzamy, szkolimy z zakresu posługiwania się stronami z CMS oraz oferujemy aktualizacje oraz kopie bezpieczeństwa.

 

Strona, która sama się pozycjonuje

Strona którą dostaje od nas klient jest w pełni przygotowana pod kątem SEO. Bez zbędnych nakładów finansowych można uzyskać bardzo dobre wyniki w pozycjonowaniu. Jeśli jednak chcesz lepszych rezultatów taką stronę można dodatkowo pozycjonować odpłatnie - jest już do tego przygotowana.

 

System zarządzania treścią CMS

Jeśli często chcesz aktualizować, dodawać nowe treści, budować portfolio lub poszerzać ofertę. To nie ma wygodniejszego rozwiązania dla Ciebie. Dzięki systemowi CMS bez profesjonalnej wiedzy z zakresu kodowania stron zrobisz to w kilka minut.

 

Obsługa różnych przeglądarek internetowych

Wiesz z jakiej przeglądarki internetowej korzysta Twój klient? Chrome, Internet Explorer, Microsoft Edge, Firebird, Safari, a może jeszcze coś innego? My nie wiemy, ale zrobimy wszystko co możliwe, żeby każdy widział poprawnie to samo.